برش پارچه

برش پارچه

امروزه با پیشرفت صنعت مد وفشن در دنیا و خلق آثار بسیار متنوع در صنعت پوشاک و اکسسوری های وابسته به آن بسیاری از طراحان این حیطه برآنند تا بتوانند روز به روز با طرح های بسیار متنوع ترو خلاقانه گوی سبقت را از یکدیگر بربایند و درحرفه ی خود بیشترین موفقیت را کسب نمایند که این پیشرفت ها همانند باقی کشورها در ایران نیز رو به گسترش است.از طرف دیگر در صنعت پارچه و الیاف نیز تنوع به حدی بسیارگشته است که شاید بتوان در بازار بیش از هزاران مدل پارچه را با جنس ها، رنگ ها، بافت ها و ضخامت های متنوع برای بسیاری از کاربری ها یافت.

حال با در نظر گرفتن این موارد، نیاز به دستگاهی که بتواند هر نوع طرح را بر روی هر نوع پارچه برش زد بسیار ضروری به نظر می رسد. دستگاه برش لیزری co بهترین دستگاه برای تحقق هرگونه ایده برش بر روی پارچه بدون دخالت دست و با دقت بسیار بالاست.جالب است بدانید هر گونه طرح ساده و پیچیده را که از طریق نرم افزار های مخصوص طراحی نظیر illustrator  ،Photo Shop،  Auto cad  و Corel  طراحی شده است را می توان وارد محیط نرم افزاری لیزر کات نمود و با ظرافت هرچه تمام تر آن را بر روی پارچه دلخواه برش زد.

سوال متداولی که در ممکن است در ذهن بسیاری ایجاد شود این است که چه جنس پارچه ای را می توان با دستگاه برش لیرزی برش زد؟

ما در استودیو کلاژ قادر به ارائه انواع خدمات برش بر روی همه متریال های پارچه ای و الیافی نازک و ضخیم هستیم. که انواع  به شرح زیر می باشد.

برش پارچه تور

برش پارچه حریر و کرپ

برش پارچه نخی و لینن

برش پارچه ساتن و تافته و ابریشم مصنوعی

برش پارچه مخمل و جیر

برش پارچه کتان و لی

برش پارچه گلیم و جاجیم

برش پارچه برزنت

و…

جالب است بدانید بسیاری از حرفه ای های هنر خیاطی به منظور تمیزی لبه های برش خورده پارچه الگوهای خود را از طریق برش لیزری بر روی پارچه برش میزنند تا از ریش ریش شدن پارچه ها در دراز مدت جلوگیری شود و کار نهایی با کیفیت بسیار بالایی وارد بازار فروش گردد.

پس کافی است برای بهره مندی از خدمات ما از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس حاصل نمایید.

استودیو کلاژ مفتخر خواهد بود که بهترین خدمات را در زمینه های انواع برش ، مانند برش پلکسی با لیزر به شما ارائه نمایید